Nová registrace

Berany míří do Žďárských vrchů

Součástí cykovíkendu 11. – 12. 8. 2018 ve Vysočina Areně bude kromě závodů seriálu KPŽ a veletrhu Test and Expo také další akce Gravel Blindura na stále oblíbenějších štěrkoletech. Čeká vás jízda na silničním kole s tlustými plášti po lese. Trasu můžete vyzkoušet i na MTB kole. Uzávěrka on-line přihlášek je v pátek 3. srpna v poledne.

Potřebujete jen berany, přilbu a dobrou náladu. Gravel Blinduro je (ne)závod pro cyklisty toužící odbočit dle libosti ze silnice na polní cestu nebo do terénu. Pro Gravel grinders. Štěrkoletce. Ale také pro bikery a bikerky, kteří rádi zkouší něco nového. Můžete se cestou kochat, můžete klábosit, můžete do toho šlápnout. Prostě jak kdo chce. Jen v erzetách si to každý dává za své. O výsledky tu moc nejde, natož o nějaký stres. Naopak! Je to víkend s kamarády, na krásném místě a s možností se hecnout v rychlostních zkouškách.

36618906 1014964018659939 227475

Blinduro 18G Nevrala 0195

Trať je složená z měřených úseků a transferů. V sobotu (11. 8.) večer zahájí program prolog na rozjetí. V neděli (12. 8.) je na programu zhruba padesátikilometrový okruh, z toho je asi třetina rychlostních zkoušek po cestách i trailech. Účatníky seriálu Kolo pro život určitě potěší, že si v Novém Městě mohou stejný formát vyzkoušet i na horských kolech v rámci kategorie MTB!

Blinduro 18G Nevrala 0001

Proč se zúčastnit?

Nic těžkého pro závoďáka, dost náročné, aby hobík nezapomněl.
Jede se na oči. Bez znalosti trati.
Uvolněná atmosféra
Krásné prostředí
Možnost půjčit si a vyzkoušet gravel bike při závodu
Složení startovních skupin si určí sami účastníci
Kategorie pro všechny od 15 let
Samostatné kategorie pro horská kola

Michal Prokop o gravelbiku:

„Dostal jsem po sezóně krosku, dal na ni širší pláště, a zjistil, že můžu i v tom našem hnusném počasí něco najet a ještě se vyblbnout. Dá se na tom projet skoro totéž co na xc biku a ještě to celkem letí. Baví mě to! Gravel bike je skvělý univerzální stroj. Třeba jako druhé kolo pro enduro jezdce. Potřebuješ najet kilometry? Po silnici bez problému. Nebaví tě loktovačky s kamióny? Odboč na polňačku. Zhoupnul/a by ses na trailu? Gravel ti nebrání. Berany protáhneš i tam, kam se s bikem nevejdeš."

Mrkněte na video z Gravel Blinduro Česká Kanada a nechte se inspirovat ZDE

Propozice k závodu a veškeré podrobné informace k závodu Gravel Blinduro Vysočina ZDE

On-line přihlášky do závodu ZDE

Blinduro 18G Nevrala 6177

 • HLAVNÍ PARTNEŘI
  Nutrend  logo Giant 20 RGB  Trek logo origin primary black  STRABAG teams work    
 • DODAVATELÉ
         bikeporn logo katmar vtkulate  new Oneal  lawi2   rouvyDatový zdroj 1
 • SERVISNÍ DEPO
   Kolofix logo  
 • HLAVNÍ MEDIÁLNÍ PARTNEŘI

  ceska televize iVelo logo modre logo velo mtbs PB corporate RGB  špindl EWS Qualifier