Nová registrace
10.-11.
červenec

Enduro Race Zadov

Zadov | 13° 37' 10.695" E 49° 4' 3.579" N
Cíl: Zadov - Dolní stanice lanovky Kobyla

Start list

Přihlášení závodníci

Trasa Reg. č. Jméno Ročník Kat. Země Klub Zaplaceno
HOBBY 25254 Svízela Tomáš 2000 HM CZE 4EVER Cyklo Bulis Ano
HOBBY 29156 Kurš Jan 1980 HM40+ CZE ESB Team Ano
EJUN 38712 Horák Martin 2007 JN CZE BEKO Bike Racing Team Ano
EJUN 38713 Horák Adam 2008 JN CZE BEKO Bike Racing Team Ano
RACE 42049 Křížek Miroslav 1978 R35-44 CZE Commencal FDF Team Ano
RACE 47887 Růžička Tomáš 1973 R45-54 CZE Hells boys Ano
EJUN 50463 Růžička Tobiáš 2008 JN CZE Hellsboys Ano
RACE 54844 Richterová Jana 2001 RZ CZE KOLA-BBM.CZ Ano
HOBBY 62747 Bubeníček Miloš 1975 HM40+ CZE Bike Club Kozičín Ano
EJUN 62956 Smetánka Mikuláš 2007 JN CZE Expres CZ TUFO Team Kolín Ano
RACE 73196 Míka Antonín 1992 REM CZE Fami Truhlářství Ano
HOBBY 76292 Fryč Zdenek 1988 HM CZE Skibikecentrum Ano
HOBBY 78057 Strnad Pavel 1984 HM CZE SAP Services Ano
HOBBY 80301 ANDERLE David 1985 HM CZE Ano
HOBBY 82885 Klapuch Michal 1987 HM CZE MONDRAKER ENDURO TEAM Ano
RACE 83035 Dostál Jiří 1987 REM CZE SPOKE.cz Ano
RACE 83139 Hubáček Petr 1984 R35-44 CZE Ano
HOBBY 84825 Bubeníček Matěj 2004 U21M CZE Bike Club Kozičín Ano
HOBBY 85165 Březina Petr 1984 HM CZE Kolarna - Abus Ano
RACE 86746 Linhart Ondřej 1987 REM CZE Ano
RACE 86764 Kukulová Martina 1995 RZ CZE Kolarna - Abus Ano
HOBBY 89280 Sahula Petr 1978 HM40+ CZE Ano
RACE 90517 Urbanek Lukas 1977 R35-44 CZE Ano
HOBBY 90554 Dufek Václav 1983 HM CZE Ano
HOBBY 91001 Štec David 1976 HM40+ CZE Ano
RACE 91505 Konrady Martin 1994 REM CZE Ano
RACE 92969 Oupic Zdeněk 1993 REM CZE Kubasport.cz Ano
HOBBY 93735 Svoboda Lukáš 1987 HM CZE Ano
HOBBY 94482 Sahula Petr 2003 HJ15-20 CZE Ano
HOBBY 99337 Šmíd Oliver 2005 HJ15-20 CZE OMSHK Ano
RACE 99338 Šmíd Kristián 2003 U21M CZE OMSHK Ano
HOBBY 99339 Severa Jakub 1992 HM CZE KoloHnaat team Ano
HOBBY 99550 Čermák Michal 1981 HM40+ SVK Ano
RACE 99690 Koryťák Milan 1999 REM CZE Sport Team Nýrsko Ano
RACE 99691 Rejcha Václav 1996 REM CZE Sport Team Nýrsko Ano
EJUN 99915 Rys Jan 2007 JN CZE Sportovní kurzy opava Ano
EJUN 100165 Rýdl Matěj 2007 JN CZE KRAB CYCLES Ano
RACE 100410 Tichý Martin 1993 REM CZE Ano
RACE 101499 Šrámek Jan 1978 R35-44 CZE BMX-MTB-CREW Ano
HOBBY 101500 Šrámek Jan 2006 HJ15-20 CZE BMX-MTB-CREW Ano
HOBBY 104824 Vacek Radek 1981 HM40+ CZE Ano
RACE 105423 Král Ondřej 1974 R45-54 CZE Ano
RACE 105449 Maroul Tomas 2002 U21M CZE GAPP System - KOLOFIX MTB Racing Team Ano
HOBBY 105618 Lupčík Petr 1997 HM CZE Ano
HOBBY 105734 Vejnar Samuel 2005 HJ15-20 CZE GIANT cycling team Ano
EJUN 105762 Hudeček Matěj 2007 JN CZE Sportovní kurzy opava Ano
HOBBY 105846 Horák Jaroslav 1972 HM40+ CZE Ano
HOBBY 105946 Plášil Jan 2005 HJ15-20 CZE Ano
HOBBY 106324 Chládek Milan 2006 HJ15-20 CZE Ano
HOBBY 106415 Hlubocký Aleš 2006 HJ15-20 CZE BIKE SHOP kanovnická Ano
  • GENERÁLNÍ PARTNER
    logo magenta
  • HLAVNÍ PARTNEŘI
    Nutrend
  • Generální mediální partner
    Nova logo
  • DODAVATELÉ
           bikeporn logo katmar  rouvyDatový zdroj 1   lawi2   vtkulate

  • SERVISNÍ DEPO
    Kolofix logo
  • HLAVNÍ MEDIÁLNÍ PARTNEŘI

    impulsDatový zdroj 339x  iVelo logo modre logo velo mtbs PB corporate RGB   EWS Qualifier