Nová registrace
22.-23.
srpen

Enduro Race Morávka

Malá Morávka | 17° 18' 14.321" E 50° 2' 0.756" N
Cíl: Malá Morávka - Ski areál Kopřivná pod Pradědem

Start list

Přihlášení závodníci

Trasa Reg. č. Jméno Ročník Kat. Země Klub Zaplaceno
RACE 2177 Stejskal Zbyněk 1975 R40+ CZE VELOSERVIS RACE BIKE Ano
RACE 28142 Bedrník Matěj 2000 U21M CZE Ne
HOBBY 29156 Kurš Jan 1980 CZE ESB Team Ano
HOBBY 37783 Gajdoš David 1987 HM CZE Ano
RACE 38266 FIEDLER Zdeněk 2002 U21M CZE Čistý sport Ne
EJUN 38712 Horák Martin 2007 JR CZE BEKO Bike Racing Team Ano
EJUN 38713 Horák Adam 2008 JR CZE BEKO Bike Racing Team Ano
RACE 41684 Matoušek Matěj 1987 R30 CZE Shredwear Ano
RACE 42049 Křížek Miroslav 1978 R40+ CZE Commencal FDF Team Ne
RACE 46679 Prokop Michal 1981 R30 CZE Ghost Factory Racing Riot Ano
RACE 46823 Frenk Petr 1984 R30 CZE Protocycles Ano
RACE 46885 Ondřej Jan 1983 R30 CZE Whyte racing team Ne
RACE 46911 Komárek Jirka 1984 R30 CZE Cyklokouč, WonderFull bikes Ne
RACE 47887 Růžička Tomáš 1973 R40+ CZE Hells boys Ano
RACE 48743 KLOKOČKA Vojtěch 2003 U21M CZE Bikestrike Ano
RACE 49849 Reisner Petr 1975 R40+ CZE GIANT cycling team Ne
EJUN 50463 Růžička Tobiáš 2008 JR CZE Hellsboys Ano
EJUN 50589 VOLEJNÍKOVÁ Nikola 2006 JR CZE BEKO Bike Racing Team Ne
EJUN 50590 VOLEJNÍKOVÁ Natálie 2006 JR CZE BEKO Bike Racing Team Ne
RACE 52071 Shapoval Vadym 1994 REM CZE Ano
EJUN 52243 Běhalová Nikola 2007 JR CZE Ano
RACE 54844 Richterová Jana 2001 U21Z CZE COPR TJ Přeštice Ano
RACE 54968 Průdková Barbora 1996 RZ CZE GHOST Team Ano
HOBBY 56015 Adami Roman 1967 CZE Norco Bicycles CZ Ne
RACE 58611 Říha Jakub 1992 REM CZE N1 TEAM Ne
RACE 59955 Filip Stanislav 1980 R40+ CZE SPL servis.cz Ano
RACE 72712 Miko Ladislav 1989 R30 CZE Ano
RACE 73196 Míka Antonín 1992 REM CZE Ano
RACE 73687 Leták Petr 1993 REM CZE Whyte racing team Ne
RACE 73737 Havlická Kristýna 1998 RZ CZE Rock Machine Cyklomax enduro team Ano
HOBBY 74488 Slavíček Tomáš 1989 HM CZE Ano
RACE 75109 Brychta Pavel 1987 R30 CZE KCK Ano
RACE 75132 Čunek ČUŇAS David 1989 R30 CZE Bike Pro Racing Ne
HOBBY 76568 Balíková Pavla 1988 HZ CZE Ano
RACE 76774 Vošta Jan 1979 R40+ CZE MONDRAKER racing team Ano
RACE 80015 Jalový Jaroslav 1981 R30 CZE MTBA Ano
HOBBY 80301 ANDERLE David 1985 HM CZE Ano
RACE 80309 Jaroš Milan 1994 REM CZE Ano
RACE 80879 Klokočka ladislav 1957 R40+ CZE Bikestrike Ano
HOBBY 82885 Klapuch Michal 1987 HM CZE MONDRAKER racing team Ano
RACE 82892 Krajnak David 1983 R30 CZE Bike Team Hydraulickej Pi*us Ano
RACE 82907 Komínek Martin 1992 REM CZE Ano
EJUN 82938 Stejskal Bruno 2009 JR CZE VELOSERVIS RACE BIKE Ne
RACE 82956 Fojtik Hynek 1978 R40+ CZE EVIL Bikes Czech Ano
RACE 82982 Mader Pavel 1983 R30 CZE Bike Team Hydraulickej Pi*us Ne
RACE 83139 Hubáček Petr 1984 R30 CZE Ano
RACE 84710 Kříž Adam 1995 REM CZE Ano
RACE 84779 Jánský Oldřich 2002 U21M CZE Ano
HOBBY 85165 Březina Petr 1984 HM CZE Kolarna - Abus Ne
RACE 85622 Chodyra Jakub 1983 R30 POL Ne
  • HLAVNÍ PARTNEŘI
    Nutrend  logo Giant 20 RGB  Trek logo origin primary black  STRABAG teams work    
  • DODAVATELÉ
            katmar lipenceDatový zdroj 13x    lawi2   rouvyDatový zdroj 1
  • HLAVNÍ MEDIÁLNÍ PARTNEŘI

    ceska televize iVelo logo modre logo velo mtbs PB corporate RGB   EWS Qualifier