25.
August

Fox Enduro Race Morávka

Malá Morávka | 17° 18' 14.321" E 50° 2' 0.756" N
Finish: Malá Morávka - Ski areál Kopřivná pod Pradědem

Start list

Registered racers

Start. n. Event Reg. n. name Birthyear Cat. Country Club Paid
1 RACE 58611 Říha Jakub 1992 REM CZE N1 TEAM No
2 RACE 46402 Tejchman Přemek 1988 R30 CZE Qayron Factory Team Yes
3 RACE 75132 Čunek ČUŇAS David 1989 R30 CZE Bike Pro Racing Yes
4 RACE 85928 Makowski Michał 1986 R30 POL Yes
5 RACE 52009 Bláha Vojtěch 1999 U21M CZE Rock Machine Cyklomax enduro team Yes
6 RACE 38266 FIEDLER Zdeněk 2002 U21M CZE Qayron Factory Team Yes
7 RACE 85642 Paták Jiří 1992 REM CZE SKIBIKECENTRUM.CZ Yes
8 RACE 73038 Zajac Filip 2001 U21M CZE 4minute racing/boxxerservis Yes
9 RACE 77804 Hynčica Vlastimil 1978 R40+ CZE Specialized CZ Yes
10 RACE 46775 Šván Vojtěch 1988 R30 CZE EVIL Bikes Czech Yes
16 RACE 53453 Hynčica Petr 1973 R40+ CZE Specialized.cz Yes
17 RACE 94037 Cser Mate 1983 R30 AUT Fro Racing Yes
18 RACE 74735 Urbanec Zdeněk 1979 R40+ CZE Yes
19 RACE 88658 Špalek Michal 1983 R30 SVK Sportservis Bratislava Yes
20 RACE 90767 Kvaček Radim 1977 R40+ CZE TJ Favorit Brno Yes
21 RACE 46724 Vaner Jan 1983 R30 CZE CANNONDALE KUR ENDURO Yes
22 RACE 74786 Řídký Dominik 2000 U21M CZE CANNONDALE KUR ENDURO Yes
23 RACE 52738 Morávek Petr 1990 REM CZE Yes
24 RACE 53857 Kába Martin 1989 R30 CZE Yes
25 RACE 28142 Bedrník Matěj 2000 U21M CZE Česká spořitelna Specialized Junior MTB team Yes
26 RACE 83139 Hubáček Petr 1984 R30 CZE Yes
27 RACE 80309 Jaroš Milan 1994 REM CZE Yes
28 RACE 76085 Balous Martin 1998 REM CZE SKIBIKECENTRUM.CZ Yes
29 RACE 22204 Drengubáková Andrea 1990 RZ CZE GHOST MOJEKOLO.cz Yes
30 RACE 72712 Miko Ladislav 1989 R30 CZE Yes
31 RACE 62300 Rouček Jan 1994 REM CZE Ráj kol Kladno Yes
32 RACE 59955 Filip Stanislav 1980 R30 CZE SPL servis.cz Yes
33 RACE 2177 Stejskal Zbyněk 1975 R40+ CZE VELOSERVIS RACE BIKE Yes
34 RACE 50098 Moško Martin 1990 REM CZE Commencal FDF Team Yes
35 RACE 56016 KRSEK Martin 1966 R40+ CZE CANNONDALE KUR ENDURO Yes
36 RACE 53723 Havel Jakub 1975 R40+ CZE Bikefactory Strakonice Yes
37 RACE 52183 Mužík Jakub 1993 REM CZE SKIBIKECENTRUM.CZ Yes
38 RACE 100051 Szymczuk Łukasz 1995 REM POL KKW Nexelo Wałbrzych / Whyte Racing Yes
39 RACE 58598 Adami Maxim 2001 U21M CZE Norco Bicycles CZ Yes
40 RACE 86661 Hubka Lukáš 1979 R40+ CZE Light Core team Yes
41 RACE 96752 Kugler Roman 1980 R30 CZE Favorit Brno Yes
42 RACE 90829 Vykoupil Jan 1992 REM CZE Ellendereth Bike Team Yes
43 RACE 91903 Durchánek Martin 1985 R30 CZE SKIBIKECENTRUM.CZ Yes
44 RACE 89425 Mífek Martin 1983 R30 CZE Favorit Brno Yes
45 RACE 78232 MOŠNIČKA Lubomír 1980 R30 CZE Galaxy Cyklošvec Stevens Yes
46 RACE 75582 Krampera Milan 1981 R30 CZE Yes
47 RACE 92577 kubica david 1970 R40+ CZE caplachtapi palava Yes
48 RACE 85256 Zvonař Jakub 1990 REM CZE Commencal FDF Team Yes
49 RACE 82892 Krajnak David 1983 R30 CZE Bike Team Hydraulickej Pi*us Yes
50 RACE 88814 Siman Peter 1988 R30 CZE SKIBIKECENTRUM.CZ Yes
51 RACE 75851 Král Martin 1993 REM CZE Yes
52 RACE 47887 Růžička Tomáš 1973 R40+ CZE Hells boys Yes
53 RACE 73737 Havlická Kristýna 1998 RZ CZE Rock Machine Cyklomax enduro team Yes
54 RACE 59931 Dvořák Jan 1994 REM CZE TJ Favorit Brno Yes
55 RACE 87568 Betlach Tomáš 1983 R30 CZE Light Core team Yes
  • HLAVNÍ PARTNEŘI
    Nutrend  giant fox ADIDAS FIVE TEN COBRANDED LOGO BLACK  Rock Machine01 c Qayron c
  • DODAVATELÉ
    KOna1 logo   LZ5 lezyne placeable black r3 Large Kastar logo logo Haven 002 katmar new Oneal orbea lawi2  Gorenje Life Simplified c 
  • HLAVNÍ MEDIÁLNÍ PARTNEŘI

    ceska televize iVelo logo modre logo velo mtbs PB corporate RGB  180x90 TG2 EWS Qualifier  DKey1 go