Sportovní soutěže v rámci seriálu Česká Enduro Serie

Czech Enduro Team, tak se jmenuje soutěž enduro týmů pro rok 2020. Regustruj svůj tým a vyhraj!!

Založ si svůj enduro tým a soupeř s ostatními po celou letošní sezonu. Buďte nejlepší a získej originální trofej a věcné ceny od partnerů. 

Jak to vše funguje se dočteč v článku. 

Obecné informace

Principem soutěže je přiřazení určitého počtu bodů závodníkovi za jeho umístění v závodě podle bodovací tabulky (absolutní pořadí jednotlivci).
- Absolutní pořadí je sestaveno zvlášť pro soutěže Race a Hobby/Rookie/Grom. Absolutní pořadí se určí součtem bodů z pěti závodů, počítá se tedy pět závodů ze sedmi. Škrtají se dva nejhorší bodové výsledky ze sedmi závodů.
- Pořadí v kategorii je sestaveno v rámci kategorie na základě získaných bodů v kategorii a určí se součtem bodů z pěti závodů, počítá se tedy pět závodů ze sedmi. Škrtají se dva nejhorší bodové výsledky ze sedmi závodů..
V případě bodové rovnosti rozhoduje součet bodů ze všech závodů bez škrtání, následně výsledek posledního závodu v sérii.

Průběžné pořadí teamů

Teamová soutěž CZECH ENDURO TEAM

Soutěž tříčlených týmů v rámci seriálu Česká Enduro Série. Teamem se rozumí účelové seskupení závodníků, kteří jsou pro teamovou soutěž řádně zaregistrováni, mají společný název a svého kapitána. Team vzniká výhradně registrací přes www.enduroserie.cz. Všichni členové teamu musí mít svůj profil v registračním sytému a musí souhlasit se svým zařazením v teamu. Team zakládá kapitán (zakládající člen) za pomoci čísel registrací jednotlivých členů. Team může být založen kdykoliv v průběhu sezóny.

Team tvoří min 2 až max 3 závodníků. Team může být složen z jezdců všech kategorií i soutěží Race a Hobby. Soupiska členů je platná po celý průběh seriálu. Výměny a odhlášení jezdců nejsou v průběhu soutěže možné, dohlášení ano. Bodovat mohou pouze ti jezdci, kteří jsou v den závodu na teamové soupisce. Body nelze připisovat zpětně. Pozor nezaměňujte Team s pojmem Klub! Klub je širší pojem. Závodník může mít svůj domovský klub (např. v rámci Českého svazu cyklistiky) a ten může být odlišný od Teamu v rámci České Enduro Série. Závodníci se mohou sdružit do Teamu, i když jsou z různých klubů. Pojem Team patří pouze do teamové soutěže České Enduro Série
- Absolutní pořadí. Bodování v teamové soutěži vychází z principu součtu bodů získaných třemi závodníky teamu s nejvyšším bodovým ziskem v rámci kategorie v jednotlivém závodě. Následně se započte pět nejlepších bodových zisků teamu ze 6 závodů. Škrtají se dva nejhorší bodové výsledky ze sedmi závodů. Bodový přínos jednotlivce / člena teamu pro teamovou soutěž je dán součtem bodů získaných v absolutním pořadí jednotlivců a bodů získaných v kategorii (body v kategorii pro týmovou soutěž).

Příklad: Závodník se umístil na 50. místě v celkovém pořadí soutěže RACE. Ve své kategorii R40 se umístí na 6. místě. Bodové ohodnocení, které si připíše na své konto, bude 80 bodů odpovídajících 50. místu v absolutním pořadí jednotlivců. Do týmové soutěže přispěje svému týmu 80 body + 510 body za 6. místo v kategorii R40. Celkem 80 + 510 = 590 bodů.
V případě bodové rovnosti rozhoduje součet bodů ze všech závodů bez škrtání, následně výsledek posledního závodu v sérii.

 

phoca thumb l dscf4612

 

 • HLAVNÍ PARTNEŘI
  Nutrend  logo Giant 20 RGB  Trek logo origin primary black  STRABAG teams work    
 • DODAVATELÉ
         bikeporn logo katmar lipenceDatový zdroj 13x  new Oneal  lawi2   rouvyDatový zdroj 1
 • SERVISNÍ DEPO
   Kolofix logo  
 • HLAVNÍ MEDIÁLNÍ PARTNEŘI

  ceska televize iVelo logo modre logo velo mtbs PB corporate RGB  špindl EWS Qualifier